1.600.000 tevreden klanten
FR / NL
Home > Geneesmiddelen (zonder voorschrift) > Pijn - Koorts - Griep > Aspirine Fasttabs 500mg Omhulde Tabletten 40

Aspirine Fasttabs 500mg Omhulde Tabletten 40

Aspirine Fasttabs 500mg Omhulde Tabletten 40
10,17 
Aantal In voorraad!
Toevoegen aan winkelwagentje
Besteld voor 16u,
morgen bij u geleverd
(of in 24u in afhaalpunt)
Beschrijving

Aspirine Fasttabs 500mg Omhulde Tabletten 40

Eigenschappen:
Aspirine Fasttabs bevat acetylsalicylzuur.
Aspirine (acetylsalicylzuur) is een pijnstillend en koortswerend middel.

Samenstelling:
Elke omhulde tablet bevat 500 mg van de werkzame stof, acetylsalicylzuur. 
De andere stoffen in dit middel zijn: colloïdaal siliciumdioxide, watervrij natriumcarbonaat; filmomhulling: carnaubawas, hypromellose, zinkstearaat.

Gebruiksaanwijzing:
De tablet(ten) innemen met veel vloeistof (oraal gebruik).
Lees aandachtig de bijsluiter voor de gepaste dosering.

Voorzorgsmaatregelen:
In de volgende gevallen mag u dit middel niet gebruiken:
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel of voor andere salicylaten
- U hebt een voorgeschiedenis van astma of allergische reactie (bijvoorbeeld netelroos, angio-oedeem, ernstige rinitis, shock) veroorzaakt door toediening van acetylsalicylzuur of een verwant geneesmiddel (meer bepaald niet-steroïdale ontstekingsremmende middelen)
- U hebt een maag- of darmzweer (met inbegrip van een zweer van de twaalfvingerige darm)
- U vertoont een bloeding of loopt een bloedingsrisico
- U hebt ernstig nier-, lever- of hartfalen
- U wordt behandeld met metotrexaat in een dosering van meer dan 20 mg/ week
- U wordt behandeld met orale anticoagulantia (geneesmiddelen om het bloed te verdunnen en om stolling van het bloed te voorkomen)
- U bent langer dan 5 maanden zwanger (langer dan 24 weken zonder menstruatie).

Andere voorzorgsmaatregelen:
- Als u wordt behandeld met andere producten die acetylsalicylzuur (aspirine) bevatten, om het risico op overdosering te voorkomen
- Als u G6PD-deficiëntie (glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie) vertoont (een erfelijke aandoening die de rode bloedcellen aantast), aangezien verhoogde doses acetylsalicylzuur zouden kunnen leiden tot hemolyse (vernietiging van rode bloedcellen)
- Als u een voorgeschiedenis hebt van maag- of darmzweer, maag- of darmbloedingen of gastritis
- Als uw nier- of leverfunctie verminderd is
- Als u astma hebt: het optreden van astma-aanvallen bij sommige patiënten kan te wijten zijn aan allergische reacties op niet-steroïdale ontstekingsremmende middelen of acetylsalicylzuur.
- In geval van een zware menstruele bloeding
- Als een maag-darmbloeding optreedt tijdens behandeling (opgeven van bloed door de mond, bloed in de stoelgang, zwarte gekleurde stoelgang), moet u de behandeling stopzetten.
- Als u ook geneesmiddelen inneemt om het bloed te verdunnen en stolling van het bloed te voorkomen (anticoagulantia)
- Acetylsalicylzuur verhoogt het bloedingsrisico, ook in lage dosering en ook als het enkele dagen geleden werd ingenomen. Vertel uw arts, chirurg, anesthesist of tandarts dat u dit geneesmiddel inneemt, als een operatie, zelfs een kleine, wordt overwogen.
- Acetylsalicylzuur verandert de hoeveelheid urinezuur in het bloed. Daar moet rekening mee worden gehouden als u geneesmiddelen inneemt tegen jicht.
- Het wordt niet aanbevolen dit geneesmiddel te gebruiken tijdens de periode van borstvoeding.

Inhoud:
40 omhulde tabletten
Kenmerken:
Merk BAYER HEALTHCARE
Categorie Pijn - Koorts - Griep
Prijs 10,17 €
Gewicht 432 gr
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.