Care Plus Anti-Insect Natural Roll-On 50ml

van Care Plus
Care Plus Anti-Insect Natural Roll-On 50ml
Klantenbonus
0,21  €
16,75 
(
33,50 
/100 ml
)
+
Op voorraad!
Newpharma klantenbeoordeling: 4,8/5

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 39 aankoop)


Beschrijving

Beschermt de huid 4 tot 6 uur tegen muggen, teken en knutten.

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
Insectenbeten kunnen naast vervelend ook erg gevaarlijk zijn; een muggenbeet kan bijvoorbeeld malaria, knokkelkoorts (dengue), chicungunya, of gele koorts veroorzaken. De teek kan je besmetten met een bacterie die de ziekte van Lyme kan veroorzaken. Zorg ervoor dat dit jou niet overkomt. Kies voor optimale bescherming tegen muggen- en tekenbeten.
Behandel je huid met de Anti-Insect producten van Care Plus. Care Plus Anti-Insect Natural is geschikt voor Europese en verre bestemmingen.

Natural is een sterk insect werend middel op basis van lemon-eucalyptus extracten (zonder DEET*). Care Plus Anti Insect Natural beschermt de gebruiker gemiddeld 4-6 uur tegen muggen, teken en knutten.
*N,N-di-ethyl-meta-tolueenamide

Indicaties:
Externe gebruik
Tegen de insecten
Volwassenen en kinderen (vanaf 3 manden)

Actieve samenstelling:
Eucalyptus citriodora oil, hydrated, cyclized 30% (CAS 1245629-80-4)

Samenstelling:
Citronellal, citronellol, eucalyptol, linalool, limonene

Gebruiksaanwijzing:
Het middel één keer per dag opbrengen.
Gebruik alleen buiten of op een goed geventileerde plaats.
Product spaarzaam en zorgvuldig aanbrengen op onbedekte lichaamsdelen; verdeel het middel gelijkmatig over de huid.
Draag bij voorkeur een lange broek en shirt met lange mouwen.

Voorzorgsmaatregelen:
Niet toepassen onder kleding.
Inademing van damp vermijden.
Buiten het bereik van kinderen houden.
Kan een allergische reactie veroorzaken.
Vermijd contact tussen product en voedsel.
Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 maanden.
Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.
Was de handen grondig met water en zeep voor het eten of drinken.
Was de behandelde huid wanneer bescherming tegen muggen of teken niet langer nodig is of wanneer irritatie optreedt.
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
Het middel niet aanbrengen bij de ogen, op de lippen en op beschadigde huid (wonden). Eveneens niet aanbrengen op plaatsen waar door buiging van gewrichten, veelvuldige buiging van de huid normaal is; dus niet aanbrengen in de knieholte en de elleboogholte.

Inhalatie: verplaats het slachtoffer naar de frisse lucht en plaats het in een comfortabele positie voor ademen. Raadpleeg een arts indien het slachtoffer zich onwel voelt.
Bij contact met de ogen: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen. Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.
Inslikken: eén of twee glazen water laten drinken, mond uitspoelen en braken opwekken met een vinger in de keel. Geen braken opwekken of iets in de mond geven bij een bewusteloos persoon. Onmiddellijk een arts raadplegen indien het slachtoffer zich onwel voelt.
Contact met open wonden: spoel met veel water. Als irritatie blijft bestaan een arts raadplegen.

Inhoud:
Roll-on 50 ml
Kenmerken:
Merk Care Plus
Fabrikant
PHARMA BOULEVARD
Kelderveld 37, 2547 Lier
Categorie Insectenpreventie
Reviews 4.4/5 (18 reviews)

Tekst verminderen


Reviews

(18 reviews)

Gemiddelde score

4,4 / 5

Alle beoordelingen zijn afkomstig van gecertificeerde kopers, verzameld via eKomi.

Filteren op:

66.7%
16.7%
11.1%
5.6%
0%

Sorteren op:

Meest recent eerst
  • Les plus récents d'abord
  • Oudste eerst
  • Hoogste cijfer eerst
  • Laagste cijfer eerst
  • Nuttigste eerst
Alle talen
  • Alle talen
  • Frans
  • Nederlands