Embryolisse Exfoliërende Melkpoeder 40g

van Embryolisse
Embryolisse Exfoliërende Melkpoeder 40g
Klantenbonus
0,09  €
18,85
-11%
Voordeel
16,86 
(
4,22 
/10 g
)
+
Op voorraad!
Newpharma klantenbeoordeling: 4,8/5

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 39 aankoop)


Beschrijving

Voor een zachte scrub van zelfs de gevoelige huid

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
Het beste wordt uit het essentiële gehaald. Daarom hebben we het beste uit kokosnoot gehaald in dit nieuwe Exfoliating Milk Powder, om de huid, zelfs de gevoelige, zachtjes te exfoliëren en een stralend mooie teint te herstellen.

Dit nieuwe slimme en ecologischere Embryolisse-product creëert bij gebruik met water een luchtige, melkachtige wolk, maar kan ook worden gecombineerd met andere behandelingen uit het assortiment voor gepersonaliseerd gebruik dat voldoet aan de behoeften van elke huid.
Niets beter dan regelmatige exfoliatie die dode cellen verwijdert en de huidvernieuwing bevordert.

Hoofdingrediënten: 3 kokosnootextracten
- Kokospulp: verstevigt de huid met een heerlijke geur.
- Kokosnoot: exfolieert zachtjes de huid en stimuleert de vernieuwing van de opperhuid.
- Kokosmelkpoeder: gemengd met water verzacht het de huid en omhult deze in een melkwolk.

Het is bewezen. Het is unaniem*:
100% zachtere huid
100% stralendere huid
100% helderdere huid
*Zelfbeoordeling bij 21 vrijwilligers na 28 dagen - 2 tot 3 aanvragen/ week

Indicaties:
- Voor een zachte scrub van zelfs de gevoelige huid

Samenstelling:
Oryza sativa (rice) starch, Zea mays (corn) starch, sodium lauroyl glutamate, Cocos nucifera (coconut) fruit powder, Cocos nucifera (coconut) shell powder, citric acid, calcium carbonate, sodium bicarbonate, maltodextrin, parfum (fragrance), Cocos nucifera (coconut) fruit extract

Gebruiksaanwijzing:
Voor een schuimende scrub: meng een kleine hoeveelheid poeder en een paar druppels water in je handpalm, masseer over het gezicht en spoel af met water. 2 tot 3 keer per week gebruiken.

Je kunt de Exfoliating Milk Powder ook combineren met andere huidverzorgingsproducten van Embryolisse, zoals de Geconcentreerde Romige Melk of Actief Water, voor een persoonlijk gebruik dat voldoet aan de behoeften van elk huidtype.

Voorzorgsmaatregelen:
Contact met de ogen vermijden. Bij contact grondig afspoelen met schoon water.

Inhoud:
40 g
Kenmerken:
Merk Embryolisse
Categorie Peelings, Vegan-cosmetica
Reviews 0/5 (0 reviews)

Tekst verminderen