Perdolan Kinderen 32mg/ml Paracetamol Siroop Fles 200ml

van Perdolan

Voor de symptomatische behandeling van koorts en pijn

  Aan mijn Favorieten toevoegen
7,72 
Op voorraad!
Voor België
(levering in afhaalpunt OF levering aan huis, op kantoor, enz.)
Morgen bij u geleverd (OF in afhaalpunt 24h via Mondial Relay of 24h via Bpost of 4 jours via ColliShop of 24h via DPD)
Dit product of geneesmiddel is voorradig. Newpharma garandeert dat meer dan 90% van de bestellingen (doorgegeven voor 16u op werkdagen) de volgende dag geleverd worden (werkdag).
Bij u in 48h (OF in afhaalpunt 48h via Mondial Relay of 48h via Bpost of 5 jours via ColliShop of 48h via DPD) Dit product of geneesmiddel is voorradig in een depot van een groothandelaar die minder frequent aan Newpharma levert. De normale leveringstermijn is dus wat langer.
Bij u in 3 jours (OF in afhaalpunt 3 jours via Mondial Relay of 3 jours via Bpost of 6 jours via ColliShop of 3 jours via DPD) Dit product of geneesmiddel is voorradig in een depot van een groothandelaar die minder frequent aan Newpharma levert. De normale leveringstermijn is dus langer.
Bij u in 7 jours (OF in afhaalpunt 7 jours via Mondial Relay of 7 jours via Bpost of 10 jours via ColliShop of 7 jours via DPD) Dit product moet bij de fabrikant besteld worden. De normale leveringstermijn wordt dus verlengd met maximum 1 week.
+
Tijdelijk niet beschikbaar
We zullen u via e-mail contacteren zodra dit artikel weer op voorraad is.
Veuillez indiquer une adresse e-mail valide
Uw aanvraag werd geregistreerd
Eigenschappen:
De symptomatische behandeling van koorts en pijn
Perdolan Kinderen siroop helpt bij de symptomatische behandeling van koorts en pijn.
De siroop bevat 32 mg paracetamol per ml en is doseerbaar met de doseerpipet voor kinderen tot 12 jaar.
Perdolan Kinderen siroop werkt snel en effectief, is goed verdraagbaar en is pijnstillend en koortswerend.
Te gebruiken bij koorts en pijn zoals na vaccinatie en bij opkomende tandjes.
Biedt verlichting van koorts en pijn zoals bij kinderziektes.

Met de doseerpipet bepaalt u op basis van het lichaamsgewicht van het kind de benodigde dosis. De pipet laat een dosering toe tot een lichaamsgewicht van 13 kilogram.
1 kilogram lichaamsgewicht is equivalent met 15 mg paracetamol. De dosis mag tot maximaal viermaal per dag worden ingenomen.
Wanneer de pijn na drie dagen niet verminderd is of de symptomen verergeren, neem dan contact op met de arts.

Indicaties:
Voor de symptomatische behandeling van koorts en pijn
Kinderen

Contra-indicaties:
Overgevoeligheid voor paracetamol of fenacetine of voor één van de andere hulpstoffen
Ernstige nier- of leverinsufficiëntie

Samenstelling:
Werkzame stof (per ml): 32 mg paracetamol
Hulpstoffen: saccharose, niet-kristallijne sorbitol-oplossing 70%, macrogol 1500, propyleenglycol, glycerol, kersenaroma, natrium benzoaat, anhydrisch citroenzuur (E330), benzoëzuur, natrium erythrosine (E 127), oranjegeel S (E 110), aqua purificata q.s. ad 1 ml

Actieve samenstelling:
Paracetamol

Gebruiksaanwijzing:
Met de doseerpipet bepaalt u op basis van het lichaamsgewicht van het kind de benodigde dosis. De pipet laat een dosering toe tot een lichaamsgewicht van 13 kilogram.
1 kilogram lichaamsgewicht is equivalent met 15 mg paracetamol.
De dosis mag tot maximaal viermaal per dag worden ingenomen.
Wanneer de pijn na drie dagen niet verminderd is of de symptomen verergeren, neem dan contact op met de arts.

Voorzorgsmaatregelen:
Perdolan Kinderen siroop is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Zonder voorschrift verkrijgbaar

De levertoxiciteit van paracetamol kan toenemen door gelijktijdig gebruik van enzyminducerende middelen, zoals barbituraten en alcohol.
Paracetamol kan de metingen van de bloedsuikerspiegel door middel van de glucoseoxidasemethode verstoren.
Paracetamol kan, bij gebruik van de fosfowolframaatreductie, ook een ogenschijnlijke verhoging van het urinezuurgehalte van het bloed veroorzaken.

Inhoud:
Fles 200 ml

Kenmerken:
Merk Perdolan
Categorie Geneesmiddelen voor zuigelingen, Geneesmiddelen voor kinderen
Prijs 7,72
Reviews 0/5 (0 reviews)
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.