Ibuprofen Teva 5% Gel Tube 120g

van TEVA

Tendinitis van de onderste en bovenste ledematen, Goedaardige kwetsuren, kneuzingen, etc.

Aan mijn Favorieten toevoegen
10,65 
gratis levering Bij aankoop van minstens 4 producten
In voorraad!
+
Tijdelijk niet beschikbaar
We zullen u via e-mail contacteren zodra dit artikel weer op voorraad is.
Veuillez indiquer une adresse e-mail valide
Uw aanvraag werd geregistreerd
Eigenschappen:
Ibuprofen Teva 5% Gel maakt deel uit van de pijnstillende en ontstekingswerende geneesmiddelen, van het niet-steroïde type.
De behandeling is symptomatisch en/ of ondersteunend.

Indicaties:
- Tendinitis van de onderste en bovenste ledematen
- Goedaardige kwetsuren, ontstaan bij sport of door ongeval, verrekking, kneuzingen van de spieren en de pezen

Contra-indicaties:
- U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel
- Niet gebruiken op huidletsels waaruit vocht vrijkomt, op eczeem of op wonden.
- Bij zuigelingen en kleine kinderen mag Ibuprofen Teva 5% Gel niet gebruikt worden.
- Ibuprofen Teva 5% Gel wordt niet aangeraden tijdens de zwangerschap.
- Ibuprofen Teva 5% Gel wordt niet aangeraden tijdens de borstvoeding.

Samenstelling:
Isopropylalcohol, hydroxyethylcellulose, natriumhydroxide, benzylalcohol, gezuiverd water

Actieve samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
Ibuprofen Teva 5% Gel bevat 5 g ibuprofen per 100 g gel.

Gebruiksaanwijzing:
3 à 4 maal per dag 4 tot 10 cm gel (afhankelijk van de grootte van het gewricht) aanbrengen op de huid en lichtjes masseren.
De gel mag onder een afsluitend verband aangebracht worden.

Voorzorgsmaatregelen:
Niet gebruiken op slijmvliezen of in de ogen.
Behandeling stoppen wanneer er huiduitslag optreedt.
Dit middel bevat 10 mg/ g benzylalcohol in elke doseringseenheid. Benzylalcohol kan lichte plaatselijke irritatie veroorzaken.
Voorzichtigheid is geboden indien u allergisch bent voor ontstekingsremmende middelen die niet afgeleid zijn van cortisone.
Bepaalde anticoagulantia (bv. acetylsalicylzuur/ aspirine, warfarine, ticlopidine), bepaalde geneesmiddelen tegen hoge bloeddruk (ACE-inhibitoren zoals captopril, bèta-receptor-blokkerende medicijnen, angiotensine II-antagonisten) en zelfs bepaalde andere geneesmiddelen kunnen de behandeling met ibuprofen beïnvloeden of kunnen erdoor beïnvloed worden. Vraag daarom altijd raad aan een arts voor u ibuprofen samen met andere medicijnen gebruikt.
Indien u per vergissing een dosis bent vergeten toe te passen, doe dat dan van zodra u eraan denkt, maar breng geen dubbele dosis aan.
Zoals elk geneesmiddelen kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken. In zeldzame gevallen werden huidreacties, meestal plaatselijke roodheid, jeuk of een branderig gevoel vastgesteld.
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Inhoud:
Tube 120 g
Kenmerken:
Merk TEVA
Categorie Uitwendig gebruik
Prijs 10,65 
Gewicht 152 gr
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.