ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie 300ml

van WE MEDICAL
ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie 300ml
Klantenbonus
0,1  €
19,65 
(
6,55 
/100 ml
)
+
Op voorraad!
Newpharma klantenbeoordeling: 4,8/5

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 39 aankoop)


Beschrijving

Vermindert het risico op herinfectie.

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie is samengesteld uit water, zeezout (1,2%), natriumhypochloriet NaOCl (0,04%) en hypochloorzuur HOCI (0,004%).
Natriumhypochloriet (NaOCl) en zeezout hebben een eliminerende werking op typische wondpathogenen zonder de weefsels te beschadigen. Het decontaminerende effect tegen MRSA/ VRE is positief getest. Het oxidatieve effect van natriumhypochloriet en hypertone zoutoplossing is ook verantwoordelijk voor het neutraliseren van wondgeuren.

De alkalische pH-waarde van ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie ondersteunt door de toevoer van OH-ionen (als onderdeel van een natuurlijk uitgebalanceerd redoxsysteem) naast de afgifte van zuurstof. Zeezout bevat natriumchloride als hoofdbestanddeel (NaCl = 98%) en 2% andere zeezouten.

Het verhoogde zoutgehalte van ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie zorgt op zijn beurt voor een optimaal hyperosmotisch effect zodat de peri-wondzwelling snel verdwijnt.
Vermindert het risico op herinfectie.
Puur en natuurlijk product
Pijnloos

ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie is geschikt voor reiniging, bevochtiging, decontaminatie, biofilmresolutie, vermindering van zwelling en fysiologisch debridement, om een optimale "micro-omgeving" te creëren van:
- acute mechanische wonden (snijwonden, beten, snijwonden, schaafwonden, scheuren en kneuzingen) en postoperatieve wonden;
- chronische wonden (doorligwonden, arterioveneuze ulcera, diabetische ulcera);
- necrotische, stinkende wonden en ulceratieve tumoren, zelfs met gaatjes (holle ruimtes);
- thermische en chemische verwondingen (1e tot 3e graads brandwonden);
- toegangsportalen voor urologische katheters en PEG-slangen en drains;
- veneuze zweren;
- intrathoracale, peritoneale en stomaspoeling;
- voor intraoperatieve reiniging en irrigatie van oppervlakkige wonden.

ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie is geschikt voor langdurig of herhaald gebruik tijdens verbandwissels, zelfs bij geïrriteerde huid en slijmvliezen. De applicatie is vrijwel pijnloos en wordt over het algemeen goed verdragen door mensen met allergieën. Remming van granulatie en epithelisatie is niet te vrezen. ActiMaris Sensitive Oplossing Voor Wondirrigatie is dermatologisch als veilig beoordeeld.

Indicaties:
Externe gebruik
Voor de wonden

Samenstelling:
Water, zeezout (1,2%), natriumhypochloriet (0,04%)

Gebruiksaanwijzing:
Afhankelijk van de dikte en sterkte van de fibrinebekledingen, microbiële kolonisatie, maceratie van de wondranden of irritatie, moet de natte fase worden aangepast aan het geschikte stadium, b.v. Stinkende wonden bedekt met fibrine en zwaar gekoloniseerd door ziektekiemen - contact gedurende 15 tot 20 minuten. Stabiel wondmilieu, schoon wondbed zonder microbiële afwijkingen - contact 5-10 minuten.
Breng nu ActiMaris Wondgel en verband aan met een steriel gaasje. Kan meerdere keren per dag en gedurende een langere periode worden herhaald.

Inhoud:
300 ml
Kenmerken:
Merk WE MEDICAL
Categorie Zeep - Douchegel
Reviews 0/5 (0 reviews)

Tekst verminderen